درس‌هایی که باید از استایل دایانا آموخت!
تحریریه تولینک

پرنسس دایانا را به جرات می‌توان یکی از خوشپوش ترین و تاثیرگذارترین بانوان در دنیای مد بعد خود دانست. دایانا از یک خانواده متوسط به خانواده سلطنتی رسید و همین عامل تاثیر زیادی در تحول لباس پوشیدن افراد خانواده سلطنتی در دوران حیات او حتی پس از مرگ او شد. در ادامه این مطلب نکاتی که دایانا با استایل خود به بانوان خوشپوش در سرتاسر جهان آموخت را برای شما بیان می‌کنیم.

پرنسس دایانا پس از ازدواج با شاهزاده انگلستان و تا زمان مرگش یکی از محبوب‌ترین چهره‌ها برای جلد مجلات بود و از سال 1981 که پا به کاخ کنزیگتون گذاشت تا سال 1997 که در پاریس درگذشت بیش از 50 بار عکسش روی جلد مجله people چاپ شد و این رکورد تا به حال توسط هیچ سلبریتی شکسته نشده است. اما باید پرسید فارغ از چهره سلطنتی و فعالیت‌های بشر دوستانه چه عاملی اورا تا این حد محبوب و مشهور ساخته بود؟ طبق گفته اطرافیان دایانا او در اوایل آشنایی با چارلز از دوستان نزدیکش لباس قرض می‌گرفت و در اویل دوران ازدواج در خرید لباس صرفه جویی می‌کرد؛ اما رفته رفته در دنیای مد جایگاهی بالا پیدا کرد و به ملکه دنیایی مد تبدیل شد.

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا

سبک جسورانه لباس پوشیدن دایانا

دایانا در دورانی که تمام افراد سلطنتی لباس‌های پر زرق و برق و تجملی می‌پوشیدند؛ با انتخاب لباس‌های غیر متعارف و حتی ساده توجه همگان را به خود جلب کرد. سبک لباس پوشیدن دایانا بسیار منحصر به فرد و مخصوص به خودش بود و تمام طراحان لباس و مجلات منتظر بودند تا ببینند او این بار چه بر تن می‌کند!

پرنسس دایانا

خوش اندامی، زیباترین زینت دایانا

هیچ زمانی حتی پس از زایمان، نمی‌توان دایانا را با اندامی به هم ریخته مشاهده کرد. ورزش‌ کردن مداوم و داشتن رژیم غذایی سالم از رموز خوش اندامی دایانا بود و او را سرآمد مد و زیبایی قرار می‌داد. 

پرنسس دایانا

حفط سبک شخصی

شاید کم‌تر تصویری را بتوان مشاهده کرد که دایانا مدل موی معروف و همیشگی خود را نداشته باشد. دایانا به خوبی می‌دانست چه چیزی به او می‌آید و آن را حفظ می‌کرد. توجه این نداشت به این که چه مدل مویی مد شده یا جه سبک لباس پوشیدنی جلب توجه می‌کند. او با حفظ استایل شخصی خود، درس مهمی به تمام علاقه مندان به مد یاد داد.

پرنسس دایانا

توجه به موقعیت زمانی و مکانی

دایانا را می‌توان با هر استایلی مشاهده کرد! از لباس اسپرت و ساده گرفته تا لباس تجملی. او متناسب با موقعیتی که در آن حضور پیدا می‌کرد لباس می‌پوشید و همین نکته سنجی و توجه به موقعیت استایل او را خاص و منحصر به فرد می‌ساخت.

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها