بایدها و نبایدهای سلطنتی شدن مگان مارکل!
آرمیتا جلالیان

شاید همه شنیده باشید عروس سلطنتی شدن مستلزم رعایت نکات خاص و خداحافطی کردن با ساده‌ترین مسائل باشد. این روزها بحث ازدواج مگان مارکل و شاهزاده انگلستان بسیار داغ است و شاید برای شما هم جالب باشد بدانید مگان مارکل برای سلطنتی شدن، چه چیزهایی را از دست می دهد؟ در ادامه این مطلب می‌توانید بفهمید که این هنرپیشه سابق هالیوود باید با چه چیزهایی خداحافظی کند تا یک پرنسس تمام عیار باشد!

  • بازیگری

اولین و مهم‌ترین اتفاقی که پس از ورود به خانواده سلطنتی برای مگان مارکل رخ داد خداحافطی با دنیای بازیگری بود و دیگر نمی‌توان مگان را هنرپیشه تلقی کرد. بلکه باید او را عروس خانواده سلطنتی و هنرپیشه سابق هالیوود دانست!

مگان مارکل

  •  رسانه‌های اجتماعی

مگان مارکل نمی‌تواند در رسانه‌های اجتماعی فعالیت کند و باید به دور از آن‌ها باشد. 

استفاده از لاک‌های تیره مانند مشکی، زرشکی، بنفش و... برای خانواده سلطنتی ممنوع است و مگان نیز باید از این قانون تبعیت کند.  او فقط می تواند لاک های روشن مثل صورتی کم رنگ، کرم و لاک شاین استفاده کند.

مگان مارکل

  • امضا!

او نمی تواند برای طرفداران اش چیزی را امضا کند و این برای مگان که خوشنویسی را بسیار دوست دارد، غم انگیز است.

  • پاهای بدون جوراب

او نمی تواند در مراسم های رسمی، بدون جوراب شلواری ظاهر شود. او باید تا پایان عمرش جوراب شلواری رنگ پا بپوشد و همچین نمی‌تواند دامن کوتاه و تا بالای زانو بپوشد.

  • سلفی گرفتن!

مگان به هیچ وجه نمی تواند با طرفدارانش سلفی بگیرد!

مگان مارکل

  • حق رای

گرچه از نظر قانون، رای دادن فردی از خانواده سلطنتی ممنوع نیست، اما رای دادن ملکه بر خلاف قانون اساسی است؛ و اعضای خانواده سلطنتی برای احترام به ملکه نیز از این مورد تبعیت می کنند. بنابراین پس از این که مگان به طور قانونی شهروند انگلستان شود؛ حق ندارد رای دهد.

  • و در آخر

مگان نباید هیچ کاری را قبل از ملکه انجام دهد و باید همیشه باید پشت سر ملکه راه برود؛ وقتی ملکه از سر میز غذا بلند می شود، مگان نیز باید از سر میز بلند شود. همچنین تا زمانی که ملکه به اتاق خواب نرفته است، مگان نیز اجازه ندارد محفل را ترک و استراحت کند.

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها