طرح ناخن برای بهار و تابستان
ماهور نبوی نژاد

طراحی روی ناخن ساده‌ترین، کم‌هزینه‌ترین و مناسب‌ترین روش برای همسو بودن با جریان مد و پیشنهاد طراحان است. پس می‌توان با دانستن نکاتی راجع به جدیدترین مدل‌های طراحی ناخن خوش استایل و خاص بود. در این مطلب 9 طرح و رنگ پیشنهادی طراحان برای بهار و تابستان 96 را به شما معرفی می‌کنیم.

1- رنگ بژ

یکی از رنگ‌های رایج و کمرنگ برای لاک، رنگ بژ است. این رنگ مناسب انواع مدل و اندازه ناخن است و برای خانم‌هایی که نمی‌توانند لاک رنگی استفاده کنند مناسب است. اگر نمی‌خواهید ناخن‌های شما خیلی ساده به نظر برسند، می‌توانید با استفاده از نگین یا نقش و نقوش طلایی آن را تزئین کنید. 

لاک بژ

لاک بژ

2- فرنچ رنگی و اکلیلی

بهار و تابستان امسال، فرصت مناسبی برای طراحی و فرنچ‌های رنگی و اکلیلی است. رنگ و مدل این فرنچ‌ها با توجه به سلیقه، سن و کاربرد متفاوت است. پیشنهاد طراحان برای امسال به شما فرنچ با سایه‌های اکلیلی و طلایی، یا فرنچ مشکی است.

فرنچ فانتزی

فرنچ فانتزی

3- طرح سنگ

از جدیدترین مدل‌های طراحی ناخن، طراحی ناخن با طرح سنگ مرمر است. زیباترین و هماهنگ‌ترین رنگ برای این مدل طراحی ترکیبی از رنگ سفید، خاکستری، مشکی و سبز است.

لاک طرح سنگ

لاک طرح سنگ

4- رنگ قرمز

از محبوب‌ترین رنگ‌های لاک چند سال اخیر و شاید تمام دوران لاک قرمز است و امسال هم در فهرست پیشنهادی طراحان دیده می‌شود. این رنگ لاک با مدل‌های مختلف ناخن هماهنگی دارد؛ اما پیشنهاد امسال طراحان لاک قرمز همراه با ناخن کوتاه است. وقتی ناخن‌هایتان را با لاک قرمز زینت می‌بخشید از زدن رژ لب قرمز غافل نشوید!

لاک قرمز

لاک قرمز

5- طرح آینه‌ای (کروم)

این مدل لاک که به تازگی در عرصه طراحی ناخن وارد شده، از مدل‌های پیشنهادی طراحان برای نیمه اول سال 96 است. این طرح در رنگ‌های نقره‌ای، طلایی، رز گلد و زغالی موجود است و برای انجام آن باید به آرایشگاه مراجعه کنید. پیش‌بینی می‌شود این مدل طراحی ناخن محبوب‌ترین طرح برای سال 96 باشد.

لاک ناخن 2017

6- طرح کمربندی

کشیدن طرح کمربند روی ناخن با استفاده از لاک طراحی و تزئین با نگین، لاک اکلیلی و... از مدل‌های جدید طراحی ناخن برای امسال است.

لاک کمربندی

لاک کمربندی

7- لاک اکلیلی و براق

از دیگر طرح‌های پیشنهادی برای نیمه دوم امسال، لاک براق و اکلیلی در رنگ‌های طلایی و رز گلد و بنفش است.

طراحی ناخن 2017

لاک ناخن اکلیلی

8- لاک مات

استفاده از مات کننده روی لاک‌های مختلف از پیشنهاد طراحان برای بهار و تابستان 96 است. ماتی ناخن می‌تواند کامل باشد یا نیمه ناخن را فرا گرفته باشد.

لاک مات

لاک مات

9- لاک زرشکی

رنگ زرشکی از رنگ‌های محبوب سال‌های گذشته بود و امسال نیز در فهرست پیشنهادی طراحان نیز دیده می‌شود.

لاک زرشکی

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها