جنیفر لوپز و راز زیبایی اش
ماهور نبوی نژاد

جنیفر لوپز خواننده، بازیگر، رقصنده، تهیه کننده موسیقی و تلویزیون، نویسنده و طراح مد آمریکایی است. او متولد سال 1969 بوده اما هنوز هم شادابی دوران جوانی خود را دارد. به بیان دیگر او پیر نمی‌شود، اما علت آن چیست؟ به راستی او چگونه توانسته با وجود دو فرزند دوقلو، هنوز هم جذابیت دوران جوانی خود را حفظ کند؟ اگر شما هم دوست دارید که راز زیبایی او را بدانید، با ما همراه شوید. در این مطلب به رازهایی که این ستاره مشهور را جوان و زیبا نگه داشته، اشاره کرده ایم.

 1. راز شادابی پوست جنیفر چیست؟ همان‌طور که خود او بازگو کرده است، "بیش از 10 سال است که به توصیه‌ی آرایشگرم گوش می‌دهم و حمام آفتاب نمی‌گیرم." همچنین او استفاده از محصولات مراقبتی پوست را افزایش داده و همواره از ضدآفتاب استفاده می‌کند و اگر تصمیم به تغییر رنگ پوست خود داشته باشد، از کرم‌های برنزه کننده استفاده می‌کند که کم‌ترین آسیب را به پوست برساند.

  جنیفر

 2. این ستاره‌ی با استعداد، خود را متقاعد کرده است که زیبایی در استفاده از لوازم آرایش و انجام عمل‌های زیبایی نیست، بلکه خواب مناسب و کافی برای تمام اعضای بدن، به خصوص پوست صورت بسیار مفید است. لوپز می‌گوید: " بعضی اوقات ما انسان‌ها زندگی کردن را فراموش می‌کنیم و خود را وقف روزمرگی‌ها و کارهای خود می‌کنیم. من به خوابیدن اهمیت زیادی می‌دهم و در عین حال تغذیه و ورزش نیز برایم مهم هستند."جنیفر
 3. در کیف لوازم آرایش او بسیاری از محصولات مراقبتی پوست دیده می‌شود. به گفته‌ی خود او: "من از محصولات زیرسازی پوست استفاده می‌کنم زیرا معتقدم استفاده‌ی کم از محصولات، مصرف همیشگی آن را به دنبال دارد. متخصص زیبایی، به من محصولات پاک کننده پوست را معرفی کرده و من قبل از آرایش، از آن‌ها استفاده می‌کنم. هنگام پاک کردن آرایش نیز از یک پاک کننده‌ی آرایش ملایم و مرطوب کننده‌ی معمولی استفاده می‌کنم. این کارها را سال‌هاست انجام می‌دهم و شادابی پوستم را حفظ کرده‌ام."

  جنیفر

 4. در طول برگزاری مراسم‌ مهم، او همیشه کاغذ‌های پاک‌ کننده‌ی چربی همراه خود داشته و از براق یا چرب شدن پوست خود جلوگیری می‌کند. این کاغذ‌ها بدون پاک کردن آرایش، چربی پوست را جذب می‌کنند.
 5. جنیفر
 6. اندام زیبای جنیفر نه تنها به دلیل داشتن برنامه‌ی غذایی مناسب بوده، بلکه ورزش مداوم او باعث حفظ زیبایی اندامش ‌شده است. همچنین او به رقصیدن هم علاقه‌ی زیادی داشته و هر روز می‌رقصد.جنیفرجنیفر

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها