مگان مارکل، یکی از تأثیرگذاران بر دنیای مُد و دکوراسیون داخلی
تحریریه تولینک

زندگی و علایق مگان مارکل، بازیگر و عضو جدید خانواده سلطنتی، مدتی است که تأثیر زیادی بر دنیای مد و لباس گذاشته و حالا سبک انتخاب او دنیای دکوراسیون داخلی را هم تحت تأثیر قرار داده است. در ادامه مطلب با تأثیراتی که مگان مارکل بر دنیای مد و دکوراسیون داخلی داشته است، آشنا شوید.

از مد و لباس تا دکوراسیون داخلی

مگان با شروع زندگی خود با پرنس هری، سبک خاصش را به کلبه ناتینگهام که خانه‌ای دو خوابه در ملک قصر کینگستون است، نیز وارد کرده است. سبکی شیک و باشکوه، مدرن و زنانه و صمیمی و دوست‌داشتنی که مطمئناً در آپارتمان 21 خوابه آنها در قصر کینگستون و خانه روستایی آنها در منطقه Cotswolds انگلستان هم تکرار خواهد شد.

برند رنگ Valspar پالتی از رنگ‌های الهام گرفته شده از بهترین لباس‌های مگان مارکل تهیه کرده است که می‌تواند به افرادی که می‌خواهند خانه‌های خود را کمی رنگ و روی سلطنتی ببخشند، کمک کند. شما هم می‌توانید از این پالت رنگ شیک و خاص که تأیید شده توسط مگان است، در دیوارها و سقف خود استفاده کنید.

مگان مارکل

بژهای ملایم مثل Cappuccino Foam و Cathedral Morning زمینه‌ای مناسب برای دکوراسیون منزل ایجاد کرده و به خصوص در اتاق‌های بزرگ به پخش شدن نور کمک می‌کند. برای ایجاد فضایی دراماتیک از رنگ‌های باشکوهی مثل Royal Concerto یا Blue Jay Feather یعنی رنگ‌های محبوب خانواده سلطنتی استفاده کنید.

مگان مارکل

مگان مارکل

مگان مارکل

مگان مارکل

برای به کار بردن سبک مگان در خانه‌تان: سادگی را به کار ببرید، از مبلمان خاص و وسایل طرح‌دار با رنگ‌های با شکوه استفاده کنید.

استفاده از سبک دکوراسیون داخلی مگان

با مشاهده عکس‌هایی که در سایت و اینستاگرام قبلی مگان که درباره سبک زندگی بوده است، می‌توان فهمید که او علاقه زیادی به گل‌های صدتومانی، ملافه‌های سفید، قاب عکس‌های فلزی و شمع‌های معطر دارد.

مگان مارکل

مگان مارکل

گل مورد علاقه مگان: گل صدتومانی

می‌توان تأثیر دسته گل عروسی و گل مورد علاقه مگان یعنی گل صدتومانی را بر سبک‌های محبوب در طراحی باغ‌ها در سال 2018 مشاهده کرد. به عنوان مثل قبل و بعد از عروسی سلطنتی، گل صدتومانی که دوره گل‌دهی بسیار کوتاهی دارد، در همه دسته‌گل‌های عروسی دیده می‌شد.

مگان مارکل

با بررسی شبکه‌های اجتماعی می‌توان فهمید که در چند وقت اخیر گل‌های صد تومانی در کنار گل‌هایی مثل رز، گل آهاری، گل کوکب و ادریسی پرعکس‌ترین گیاهان بوده‌اند.

مگان مارکل

اما تأثیرات سبک زندگی و پوشش مگان مارکل فقط در دنیای مد و دکوراسیون نبوده است. برندهای مختلف از سبک مگان در بسته‌بندی‌ محصولات خود نیز استفاده کرده‌اند تا برای مصرف‌کنندگان جذاب‌تر به نظر برسند. 

 

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها