چگونه جین را با جین ست کنیم؟
تحریریه تولینک

جین، محبوب‌ترین پارچه برای شلوار بین خانم‌ها و آقایان است و یکی از اجزای تشکیل دهنده کمد خانم‌ها محسوب می‌شود. علاوه بر شلوار؛ بلوز، پیراهن، شومیز، مانتوی جین نقش مهمی در دنیای مد دارند. جین‌ها پارچه‌ای همیشگی هستند و می‌توان گفت هیچ وقت از مد نمی‌افتند. در بسیاری از استایل‌ها بلوز، مانتو، شومیز یا کت را با شلوار جین ست می‌کنند. ست کردن جین با جین اصولی دارد و لازم است این اصول را بدانید تا استایل شما متناسب و شیک باشد. در ادامه این مطلب ترفندهای ست کردن جین با جین را برای شما بیان می‌کنیم.

1- سفید را به استایل اضافه کنید

یکی از رنگ‌های تشکیل دهنده پارچه جین رنگ سفید است و بسته به درجه تیرگی یا روشنی جین استفاده از آن کم و زیاد می‌شود. در نتیجه به کار بردن یک بلوز سفید در استایل علاوه بر این که با جین زیبا می‌شود تناسب بسیاری دارد. اگر می‌خواهید کت یا مانتوی جین بپوشید از رنگ سفید استفاده کنید تا استایلتان تنوع داشته باشد.

ست جین

2- جین چهل تکه

پارچه چهل تکه به پارچه‌ای گفته می‌شود که چند رنگ و حتی چند مدل پارچه به هم وصل شده‌ باشند. بعضی از مدل‌های شلوار جین با پارچه چهل تکه هستند و برای ست شدن با پیراهن جین مناسب هستند.

ست جین

3- ترکیب جین تیره و روشن

برای این که ظاهرتان یکنواخت و بی حال نباشد بهتر است جین روشن را با جین تیره ترکیب کنید. یکی از تصورهای غلط در مورد ست کردن جین‌ها این است که باید جین همرنگ باشد؛ اما طراحان می‌گویند تفاوت رنگ بین بلوز و شلوار نه تنها ایرادی ندارد؛ بلکه خوشپوشی شما را تضمین می‌کند.

ست جین

4- قرمز را فراموش نکنید

اگر تصمیم دارید شلوار جینتان را با کت یا مانتوی جین بپوشید بهتر است از رنگ قرمز در استایل خود استفاده کنید. این رنگ نشاط خاص برای شما به ارمغان می‌آورد. 

ست جین

در ادامه می‌توانید چند استایل شیک را مشاهده کنید و از آن ایده بگیرید:

ست جین

ست جین

ست جین

ست جین

ست جین

ست جین

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها