آموزش قدم به قدم آرایش بهار 97
تحریریه تولینک

بهار فصل رنگ‌هاست و هر بار با تغییر فصل، رنگ‌ها و سبک‌های جدیدی در آرایش رونمایی می‌شوند که می‌توان از آن‌ها برای داشتن آرایشی زیباتر و جذاب‌تر ایده گرفت. در این مطلب، آرایشی ساده و آسان را به شما آموزش خواهیم داد تا قبل از خارج شدن از خانه آرایشی چشمگیر اما در عین حال ساده و مطابق با جریان روز داشته باشید.

اولین قدم: هایلایتر

یکی از جدیدترین لوازم آرایشی، هایلایتر بوده که باعث براق شدن پوست می‌شود. هایلایتر طلایی بهترین انتخاب برای فصل بهار است. اما فراموش نکنید که از این هایلایتر به میزان کم استفاده کنید تا آرایشی طبیعی داشته باشید. در این مطلب در مورد استفاده از هایلایتر بیشتر بخوانید.

آموزش آرایش بهاری

قدم دوم: خط چشم

در کشیدن خط چشم زیاده‌روی نکنید! فصل بهار، فصل آرایش کم و طبیعی است. سعی کنید خطی چشمی نازک بکشید تا حالت چشمانتان عوض نشود. اگر می‌خواهید به مهمانی بروید، خط چشم زیر چشم را فراموش نکنید. کشیدن خط چشم گربه‌ای نیز برای این فصل مناسب است.

آموزش آرایش بهاری

قدم سوم: ریمل

ریمل یکی از ضروری‌ترین و محبوب‌ترین ابزار آرایشی هر خانمی‌ست که باعث افزایش جذابیت چشم‌ها می‌شود. به یاد داشته باشید که همیشه قبل از ریمل زدن از فرمژه استفاده کنید. ریمل را از گوشه‌ی خارجی پلک شروع کرده و به گوشه‌ی داخلی چشم بروید. بهتر است برای آرایش روزانه از یک لایه ریمل استفاده کنید تا حالت چشم و مژه‌ها حفظ شود.

آموزش آرایش بهاری

قدم چهارم: رژلب

رژلب آخرین مرحله‌ی آرایش است که به چهره‌ گرمی خاصی می‌بخشد. رنگ‌های صورتی، گوشتی و گلبهی برای فصل بهار بسیار مناسب بوده و با حال و هوای بهاری هماهنگی دارد. همچنین استفاده از برس مخصوص رژلب باعث ایجاد یکنواختی در تمامی نواحی لب‌ها می‌شود و امکان خطا را به حداقل می‌رساند.

آموزش آرایش بهاری

تصویر نهایی:

آموزش آرایش بهاری

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها