ضرورت تعویض کرم پودر در بهار
تحریریه تولینک

فصل جدید بهانه‌ی خوبی برای ایجاد تغییر در ظاهر خود بوده و بهتر است این تغییرات را در لوازم آرایش خود نیز به وجود بیاورید. اولین قدم عوض کردن کرم پودر است! باید توجه داشته باشید که یک کرم پودر آبرسان با پوشانندگی بالا برای زمستان مناسب است، اما این موضوع در بهار کاملا فرق می‌کند، اما چگونه؟ نکات حرفه‌ای این مطلب به شما کمک می‌کند که از چه نوع کرم پودری برای پوست صورتتان در فصل بهار استفاده کنید.

انتخاب کرم پودر مناسب و سبک

عوض کردن کرم مرطوب کننده و کرم پودر در فصل بهار، یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن پوستی تازه و شاداب است. بهتر است در این فصل از کرم پودری سبک برای داشتن پوستی شفاف و درخشان استفاده کنید که به پوست زیبایی طبیعی می‌دهد. از آن جایی که هوا گرم‌تر می‌شود و پوست صورت عرق می‌کند، از کرم پودری سبک استفاده کنید اما حتما قبل از آن کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید.

ضرورت تعویض کرم پودر در فصل بهار

ترکیب کردن کرم پودر با هایلایتر

اگر نمی‌خواهید کرم پودر مورد علاقه‌ی زمستانی‌تان را عوض کنید، می‌توانید مقدار اندکی از آن را با یک سرم یا مرطوب کننده‌ی سبک ترکیب کنید که علاوه‌بر حفظ حالت پوشش‌دهی خود، حالت بهاری نیز داشته باشد. می‌توانید از کمی هایلایتر مایع نیز در ترکیب آن استفاده کنید که درخششی جذاب به صورتتان بدهد. البته به یاد داشته باشید که انتخاب هایلایتر نیز به طیف رنگی پوستتان بستگی دارد.

انتخاب کرم پودر بر اساس رنگ و جنس پوست

با توجه به تغییر فصل، بهتر است به دنبال کرم پودری باشید که با رنگ و جنس پوستتان هماهنگی داشته باشد، برای بهار 97 می‌توانید از محصولات پیشنهادی زیر استفاده کنید:

کرم پودر لانکوم مدل Teint Idole

ضرورت تعویض کرم پودر در فصل بهار

کرم پودر میبلین مدل Superstay 24/7

ضرورت تعویض کرم پودر در فصل بهار

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها