جدیدترین رنگ کفش؛ برای بهار 2018
تحریریه تولینک

یکی از جدیدترین رنگ‌هایی که امسال در مد لباس و البته دکوراسیون داخلی دیده می‌شود رنگ‌های پاستلی هستند. این رنگ‌ها یکی از منحصر به فردترین و دوست داشتنی‌ترین رنگ‌ها برای پوشاک زنانه خصوصا محصولات چرمی یعنی کیف و کفش هستند.

قبل از هرچیز خوب است بدانید رنگ پاستلی به چه رنگی می‌گویند. رنگ‌ پاستلی هر طیف رنگی است که به مقدار زیادی با سفید ترکیب شده‌است. صورتی، بنفش، آبی و سبز پاستلی یکی از زیباترین و جدیدترین رنگ‌هایی است که در مد زنانه ظهور کرده‌اند و جایگزین رنگ‌های ملایم طبیعی مانند بژ و کرم شده‌اند.

کفش پاستلی

کفش با رنگ پاستلی یکی از جدیدترین سبک‌ها است که برای طرفداران رنگ‌های روشن مناسب است و بهار امسال یکی از محبوب‌ترین رنگ‌هایی است که در میان ترکیب‌های رنگی مد زنانه دیده می‌شود. 

رنگ‌های پاستلی برای انواع سبک کفش مناسب است، از کفش اسپرت و کتانی گرفته تا کفش پاشنه بلند و مجلسی.

کفش پاستلی

بهترین مکمل رنگی برای این رنگ‌ها سفید، توسی ملایم، کرم یا بژ و به طور کل رنگ‌های روشن است. البته باید در نظر داشته باشید برای این که ظاهر شما یکنواخت و بی روح نباشد باید حتما از رنگ‌های متضاد در استایل خود استفاده کنید؛ مانند مشکی، سرمه‌ای یا توسی تیره.

کفش پاستلی

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت این رنگ در میان خانم‌ها شده شاد و رنگارنگ بودن آن‌ها است و باعث می‌شود در نیمه گرم سال ظاهری پرانرژی و در عین حال همسو با طبیعت داشته باشید.

به دلیل این که این رنگ‌ها در دنیای مد جدید و منحصر به فرد هستند انتخاب یکی از این کفش‌ها چه با رنگ صورتی یا بنفش، چه آبی یا سبز شما را در گروه خانم‌هایی قرار می‌دهد که در عرصه مد پیش‌رو و صاحب سبک هستند.

 برندهای سرشناس دنیای مد نیز میان محصولات خود به این رنگ‌بندی‌ها توجه نشان داده‌اند. در ادامه این مطلب می‌توانید مدل‌های متنوعی از این سبک کفش را مشاهده کنید؛ که هم شامل کفش‌های اپسرت و کتانی هستند و هم شامل کفش مجلسی :

 

کفش پاستلی

کفش پاستلی

کفش پاستلی

کفش پاستلی

کفش پاستلی

کفش پاستلی

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها