معرفی محبوب‌ترین مدل‌های کرم پودر کلینیک
تحریریه تولینک

کرم پودر جزء وسایل آرایشی ضروری خانم‌هاست؛ چون پوست را زیباتر نشان می‌دهد و تمام عیب و نقص‌های آن را می‌پوشاند. انتخاب کرم پودر مناسب زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که پوست خشک باشد، آکنه یا لکه داشته و ناچار باشید برای پوشاندن آن‌ها از وسایل آرایشی استفاده کنید. کرم پودر کلینیک Clinique می‌تواند انتخاب خوبی برای خانم‌ها باشد؛ چون این برند، مدل‌های مختلف کرم پودر را برای انواع پوست‌ها تولید کرده است. در این مطلب، 4 مدل از پرکاربردترین و محبوب‌ترین انواع کرم پودر کلینیک را بررسی می‌کنیم.

برند کلینیک یکی از برندهای آرایشی معروف دنیا بوده و برتری محصولات کلینیک نسبت به سایر برندهای آرایشی این است که از نظر آلرژی‌زایی تست شده‌اند. نکته جالب توجه این است که محصولات کلینیک در کشورهای مختلف، متفاوت است، چرا که با توجه به تنوع آب و هوایی و پوست‌های متفاوت افراد در کشورهای مختلف این محصول با فرمول‌های خاص تولید می‌شود.

این برند  یکی از مشهورترین برندهای کمپانی آرایشی بهداشتی استی لودر و یکی از 27 کمپانی‌های خانم استی لودر است که محصولات مراقبت از مو، محصولات آرایشی و عطریات را عرضه می‌کند. محصولات برند کلینیک معمولا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای که متعلق به همین برند هستند و توسط کمپانی استی لودر ارائه می‌شود.

کرم پودر Even Better™ Makeup Broad Spectrum SPF 15

این کرم پودر فاقد چربی و حاوی SPF 15 بوده و محافظت از پوست در برابر طیف گسترده‌ای از اشعه‌های خورشید را به عهده دارد، صورت را به وضوح زیباتر می‌کند و پوست را کاملا صاف و بدون عیب نشان می‌دهد. این کرم پودر، مناسب انواع پوست‌هاست و پس از 4 تا 6 هفته استفاده، لکه‌های پوستی ناشی از افزایش سن را نیز به طور محسوسی کاهش می‌دهد.

کرم پودر کلینیک

کرم پودر Beyond Perfecting™ Foundation + Concealer

این کرم پودر که مناسب انواع پوست‌هاست، ویژگی مرطوب‌کنندگی پوست را دارد و ظاهری طبیعی به پوست می‌بخشد که تمام طول روز دوام می‌آورد. ویژگی‌های دیگر آن، سبک بودن و پوشش‌دهی پوست و فرورفتگی‌های آن به طور کامل است؛ بدون این که باعث انسداد منافذ پوست شود. به همین دلیل، هنگام استفاده از آن، پوست به راحتی نفس می‌کشد و عرق نمی‌کند. رنگدانه‌های غنی این کرم پودر، پوششی بی‌عیب و نقص روی پوست ایجاد می‌کند و رنگ واقعی پوست را تغییر نمی‌دهد؛ علاوه بر این که به عنوان کانسیلر هم می‌توانید از آن استفاده کنید.

کرم پودر کلینیک

کرم پودر Superbalanced™ Silk Makeup Broad Spectrum SPF 15

این کرم پودر با SPF 15 و ویژگی متعادل‌کننده و تنظیم‌کننده چربی پوست، از پوست در برابر طیف گسترده‌ای از اشعه‌ها محافظت می‌کند و ظاهری ابریشمی به آن می‌بخشد. از طرف دیگر، فاقد چربی است و پوشش کاملی را روی پوست ایجاد می‌کند که تا پایان روز مات باقی می‌ماند. این کرم پودر مناسب انواع پوست‌هاست.

کرم پودر کلینیک

کرم پودر Acne Solutions™ Liquid Makeup

این کرم پودر با ویژگی درمان آکنه، ظاهری طبیعی و شاداب به پوست می‌بخشد و مواد تشکیل دهنده آن هم غیر حساسیت‌زا و ضدقرمزی پوست هستند. در ضمن، این مدل کرم پودر کلینیک، حاوی موادی است که به درمان جوش‌های صورت کمک می‌کنند و مانع ایجاد آن‌ها در آینده می‌شوند. به همین دلیل، خانم‌هایی که آکنه دارند، می‌توانند با اطمینان از آن استفاده کنند.

کرم پودر کلینیک

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها