عینکی‌ها چگونه آرایش کنند؟
تحریریه تولینک

بسیاری از خانم‌ها معتقدند که زدن عینک از زیبایی‌شان می‌کاهد و هنگام آرایش کردن چشم دچار سردرگمی می‌شوند. با استفاده از نکات آرایشی ساده، می‌توان جلوه چشم‌ها را، دو چندان کرد؛ تا فریم عینک، مانع از درخشش چشمانتان نشود. در ادامه بهترین روش آرایش، برای افراد عینکی را معرفی می‌کنیم:

  1. مشکل عمده افرادی که عینک طبی می‌زنند تغییر فرم چشم‌ها، سیاهی و گودی زیر آن است. با استفاده از کانسیلر و یک اصلاح کننده‌ی مناسب، سعی کنید تیرگی‌ها را از بین برده و رنگ این ناحیه را به رنگ طبیعی و دلخواه خود نزدیک کنید.
  2. سعی کنید سایه‌های روشن‌تری استفاده کنید. زیرا سایه‌های تیره‌تر باعث می‌شوند گودی چشم بیشتر دیده شود و چشم‌ها خسته به نظر برسند. استفاده از یک سایه ملایم و متناسب با آرایش صورت، شروع خوبی برای یک آرایش متناسب است. اگر سایه چشم پهن دوست دارید، می‌توانید با داشتن عینکی با فریم بزرگ، جلوه چشم‌ها را بیشتر کنید.

    آرایش برای عینکی ها

  3. انتخاب مدل خط چشم تا حد زیادی بستگی به ضخامت فرم عینک شما دارد. اگر فرم عینک شما ضخیم است، خط چشم پهن و در صورتی‌که عینک شما فریمی نازک دارد، خط چشم نازک مناسب‌ترین گزینه برای شما خواهد بود.
  4. بهتر است از ریمل‌های حجم دهنده و پر کننده استفاده کنید. ریمل‌های بلند کننده برای کسانی که عینک می‌زنند مناسب نیست. زیرا بلند شدن مژه‌ها باعث برخورد آن‌ها با شیشه و فریم عینک می‌شود.
  5. در مورد ابروها نیز با استفاده از برس و یا ریمل ابرو، ابروهایتان را به سمت بالا هدایت کنید.

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها