هدیه‌ های متفاوت ولی باارزش برای تولد همسرتان
تحریریه تولینک

هرچقدر هم همسر یا نامزد خود را بشناسید و یکدیگر را دوست داشته باشیم، وقتی‌ سال روز تولد از راه برسد نمی‌دانیم که چه باید هدیه دهیم و در انتخاب دچار مشکل می‌شویم. بر خلاف تصورمان، تنها هدیه‌های گران قیمت با ارزش نیستند. بلکه هر آن‌ چه که با زحمت و علاقه تهیه شود بی‌نهایت ارزش دارد. پس در این مطلب، ایده‌هایی‌ غیر معمول پیشنهاد می‌کنیم که از دید مشاوران روابط، بسیار سازنده عمل می‌کنند.

برایش نامه‌ای بنویسید.

اگر احساس می‌کنید، تا به امروز عمق احساس و علاقه خود را به او نگفته یا نشان نداده اید، بهترین روز و بهترین وسیله برای این کار، به تحریر درآوردن و نوشتن آنهاست. نامه‌ای سرشار از احساس، و نا‌گفته‌های خود به او هدیه کنید. مطمئن باشید تا آخر عمر آن را به یادگار خواهد داشت.

مسافرتی ترتیب دهید.

اگر بتوانید او را غافلگیر کنید و برنامه ریزی برای یک مسافرت کوتاه در هفته تولدش داشته باشید، هردوی شما فرصت سپری کردن اوقات بی‌نظیری خواهید داشت. مهم نیست که کجا یا با چه هزینه‌ای میتوانید، مهم دور شدن از فضای تکراری و تجربه‌ای جدید در این روز است.

ضیافت به پا کنید.

ممکن است برخی‌ فکر کنید که آشپزی کاری روزمره و بی‌ اهمیت است. ولی‌ هر آنکه که عشق را چاشنیش کنید، مثل یک هدیه لذت بخش خواهد بود. این روز را برایش تبدیل به ضیافتی کنید. کیک تولد را خودتان بپزید، از صبحانه تا شام، هر وعده‌ای که می‌تواند خانه باشد، با عشق چیزی درست کنید.

بلیط سینما، تئاتر، کنسرت یا مسابقه ورزشی مورد علاقه ا‌ش را بخرید.

بسته به علایق شخصیش، سعی‌ کنید در یک اتفاق فرهنگی‌ یا ورزشی که مصادف با سالروز تولدش است، او را غافلگیرانه شرکت دهید.

یکی‌ از وسایل با ارزش او که خراب شده را تعمیر کنید.

مثلا اگر دستگاه پخش موسیقی قدیمی‌، ساعت یادگاری، وسیله‌ای آنتیک یا با ارزش معنوی، و یا هر آنچه که به آن علاقه داشت و از کار افتاده است تعمیر کنید. مطمئن باشید از ذوق و زمانی که صرف کردید شگفت زده خواهد شد.

در رستوران خوبی که تا به حال نرفته است، جا رزرو کنید.

بسته به قدرت مالیتان، در رستورانی‌ به خصوص یا گران جا رزرو کنید و شام تولدش را در آنجا بخورید.

اگر می‌دانید که علاقه به بودن با عزیزان یا دوستانش در این روز دارد، آنها را بی خبر دعوت کنید.

اینکه وارد خانه شود و تمام کسانی که دوست داشته در این روز باشند را ببیند، وی را بسیار خوشحال خواهد کرد. پس برنامه‌ای ترتیب دهید تا جشن این روز به یاد ماندنی تر شود.

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها