تزیین میز غذا برای شام ولنتاین
تحریریه تولینک

اگر می‌خواهید در شب ولنتاین، یک شام رمانتیک با شریک زندگی‌تان داشته باشید، یا یک مهمانی کوچک با حضور دوستان‌تان برگزار کنید، از چیدمان میز شام غافل نشوید. چند شاخه گل‌ زیبا روی میز می‌تواند شور عشق را بر سر سفره شما بیاورد. در این مطلب چند ایده ساده برای میز غذا وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید چیدمانی رویایی داشته باشید و همه را شگفت‌زده کنید.

 1. راه راه سیاه و سفید این رومیزی آن را متفاوت کرده است، اما شاخه‌گل‌های رنگی به حال و هوای ولنتاین می‌خورد.

  میز شام ولنتاین

 2. ترکیب گل‌های قرمز و سفید کاملاً مناسب روز ولنتاین است. این طیف رنگ آشنا به همراه رنگ غیرمنتظره رومیزی ترکیبی متفاوت را به وجود آورده است.

  میز شام ولنتاین

 3. این سبک روستایی بسیار ساده وزیبا است. شکوفه‌های صورتی آن را ولنتاینی کرده‌اند.

  میز شام ولنتاین

 4. گل‌ها نباید همیشه در مرکز میز قرار بگیرند. آویزان کردن چند شاخه گل به تکیه‌گاه صندلی‌ها می‌تواند غافلگیرکننده باشد.

  میز شام ولنتاین

 5. این تصویر را ببینید و از سادگی آن ایده بگیرید. شمع‌ها و رومیزی سفید و ساده این فرصت را ایجاد کرده‌اند تا دسته گل بزرگ خودنمایی کند.

  میز شام ولنتاین

 6. بشقاب‌های رنگارنگ به همراه رومیزی باریک سفید، ظروف طلایی و دسته گل‌هایی با ترکیب رنگی متناسب با بشقاب‌ها، بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

  میز شام ولنتاین

 7. همیشه ترکیب رنگی صورتی و قرمز برای تزیینات روز ولنتاین مرسوم بوده است. اما این چیدمان میز غذا ثابت می‌کند که ترکیب رنگ بنفش و قرمز هم می‌تواند بسیار زیبا و شایسته باشد.

  میز شام ولنتاین

 8. آویزان کردن ریسمان گل‌ در بالای میز می‌تواند بسیار زیبا و در عین حال منطقی باشد. چون با نبودن گلدان بر سر میز فضای کافی برای ظرف‌های غذا و دسر وجود خواهد داشت.

  میز شام ولنتاین

 9. تزیین بشقاب‌ها با گل و برچسب نام هر مهمان، می‌تواند ایده‌ای فوق‌العاده برای برگزار کردن یک مهمانی دوستانه باشد.

  میز شام ولنتاین

 10. یک گلدان میانی از رزهای رنگی داشته باشید. گل رز برای درست کردن این گلدان از همه بهتر است، چون می‌توانید طیف کامل رنگی آن را در گل‌فروشی‌ها پیدا کنید.

  میز شام ولنتاین

 11. این هم یک ایده خوشمزه و زیبا برای تزیین میز غذا.

  میز شام ولنتاین

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها