5 نکته برای دکوراسیونی به سبک ولنتاین
تحریریه تولینک

ولنتاین مناسبتی است که می‌تواند بهانه‌ای باشد برای افزودن رنگ به دکوراسیون خانه در روزهای سرد زمستانی. کلید طراحی دکوراسیونی متناسب با حال و هوای ولنتاین، اضافه کردن عناصر تزیینی ترجیحاً دست‌ساز با طیف رنگی قرمز و صورتی به فضای خانه است. در این مطلب چند راهکار ساده برای داشتن دکوراسیونی مدرن و ولنتاینی خواهید خواند.

 1. حلقه‌های گل طبیعی یا کاغذی روی دیوار می‌توانند عشق ولنتاینی را در فضا پخش کنند. در ورودی، دیوارهای خالی و آینه می‌توانند جای مناسبی برای آویزان کردن این اشیای دکوری باشند.

  دکوراسیون ولنتاین

 2. کوسن‌ها بهترین وسایل دکوری هستند که با تغییر آنها می‌توانید به کلی حال و هوای خانه را عوض کنید. خریدرای و نگه‌داری از آنها بسیار ساده است و تنوع زیادی در رنگ و طرح آنها وجود دارد.

  دکوراسیون ولنتاین

 3. از قاب‌عکس‌هایی که دارید، استفاده کنید و تصاویر مرتبط با روز ولنتاین را در آنها قرار دهید. یا جملاتی عاشقانه که می‌خواهید به همسرتان بگویید را بر روی آنها بنویسید و به دیوار آویزان کنید.

  دکوراسیون ولنتاین

 4. چند شاخه گل روی میز می‌تواند روح انسان را لمس کند. گل‌های رنگارنگ به همراه کمی رنگ سبز برگ‌ها زیبایی خاصی به فضا می‌بخشند.

  11دکوراسیون ولنتاین

 5. این راهکار برای کسانی است که طرفدار رنگ‌های قرمز و صورتی نیستند، اما می‌خواهند دکوراسیون روز ولنتاین را در خانه‌شان داشته باشند. این تصویر را ببینید: یک قلب فلزی هم با طیف رنگی خنثی دکوراسیون خانه هماهنگ است و هم می‌تواند برای روز ولنتاین مناسب باشد.

  دکوراسیون ولنتاین

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها