۷ نشانه طلاق براساس گفته‌های وکلای طلاق!
تحریریه تولینک

یکی‌ از موثق‌ترین منابع برای گرفتن مشاوره در خصوص ازدواج، جدایی‌ و مشکلات زندگی‌‌های مشترک، وکلای خانواده هستند. به دلیل سر و کار داشتن روزمره با زوج‌های مختلف و مشکلاتشان، توصیه‌ها یا اطلاعات آنها از علل نا موفق شدن روابط، می‌تواند بسیار ارزنده باشد. 


فریب کاری‌های مالی‌

وقتی‌ زوج‌ها پیش از ازدواج در مورد وضعیت اقتصادی خوب با شریکشان صادق نباشند و سنگ‌هایشان را وا نکنند، پس از گذشت مدتی‌ حقایق رو می‌شود و مسائل مادی مشکلاتی حاد در زناشویی ایجاد می‌کند. اگر شما هم احساس می‌کنید، فریب کاری‌ها یا پنهان کاری‌هایی در این خصوص وجود دارد، زنگ خطری برای رابطه‌تان است.

سکوت 

عصبانیت، جر و بحث، انتقاد حتی پرخاش، واکنش‌هایی‌ به مشکلات پیش آماده هستند. اگر همسرتان به سکوت دائمی در هر مشکل و مسأله‌ای رو آورده است، زنگ خطری جدی برای ازدواجتان خورده است. چراکه بی‌تفاوتی، نشان از پارگی‌هایی‌ در رابطه و دورتر شدن به مرور زمان است.

پنهان کاری

به گفته وکلای خانواده، صداقت و رو راستی‌، یکی‌ از ستون‌های ازدواج است. اگر یکی‌ از زوج‌ها شروع به پنهان کاری‌هایی‌ حتی سطحی، چون تغییر رمز ورود اکانت ها، تا رازداری‌های آنچنانی کرده باشد، روابط زناشویی در مسیر سرازیری خود قرار گرفته است.

سلطه گری

متاسفانه این اتفاق در کشور ما بیشتر از طرف شوهران اتفاق می‌افتد. گرایش به دیکتاتوری، تحمیل عقاید، تعیین سبک زندگی‌ و رفتار‌های همسر، کنترل تمام مسائل اقتصادی مربوط به خانه و مسائلی‌ از این قبیل، نشانه‌های شروع سلطه گری هستند.

غیبت‌های طولانی‌

اگر همسری به طور مداوم یا هر از گاه، با مدت‌های طولانی‌ در دسترس نباشد، خانه نیاید یا در بیشتر اوقات حاضر نباشد، می‌تواند نشان از گسیختگی پیوند‌های زناشویی و حتی رابطه‌ای دیگر باشد.

اعتیاد

هرنوع وابستگی‌ یا اعتیادی به الکل یا مواد مخدر و روان گردان، آغاز فصل جدایی‌ برای زوج هاست.

بی‌ میلی و سردی

اگر در زمان‌های باهم بودن یا در خانه بودن، یکی‌ از طرفین نسبت به نزدیک شدن بی‌ علاقه باشد، حرف نزند، یا با فاصله بنشیند و برخورد کند، و مهمتر از همه نسبت به روابط جنسی‌ بی میل شود، می‌تواند نشان از در خطر بودن ازدواج باشد.

 

 

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها