مدل آرایش لایت
تحریریه تولینک

اگر دوست دارید در یک قرار عاشقانه خوش بدرخشید؛  زیبا و منحصر به فرد باشید، باید به نکاتی توجه داشته باشید و آن را رعایت کنید. شرط مهم هر قرار رسمی یا مهم، توجه به آرایش است و چگونگی درست آرایش کردن؛ یعنی نه به اندازه یک مهمانی غلیظ و پررنگ و نه به اندازه روزمره معمولی!

گام اول: زیرسازی اصولی

توجه به رنگ و نوع کرم پودر اهمیت فراوانی دارد. حتما از کانسیلر استفاده کنید و اطراف چشمتان را با آن پوشش دهید. بهتر است برای قرار رسمی که در کافه یا رستوران برگزار می‌شود از محصولات زیرسازی سبک استفاده کنید و با پودرهای مات کننده یا پن‌کیک، چربی و براقی کرم پودر را کاهش دهید تا غیر طبیعی به نظر نرسید.مدل آرایش لایت

گام دوم: توجه به آرایش چشم

از سایه کمرنگ و طبیعی استفاده کنید. بژ، توسی کمرنگ، کرم و سفید از رنگ‌های مناسب برای سایه چشم در یک قرار رسمی محسوب می‌شوند. با استفاده از چنین سایه‌ای حتما از خط یا مداد چشم استفاده کنید و یک خط نازک پشت چشم و روی خط مژه بکشید. 

مدل آرایش لایت

گام سوم: مژه‌ها را فراموش نکنید

حتما از ریمل استفاده کنید و مژه‌ها را به دقت ریمل بزنید تا بلند و پرپشت به نظر برسد. از زدن ریمل به مژه‌های پایینی غافل نشوید و با این روش چشمان خود را زیباتر کنید.

مدل آرایش لایت

گام چهارم: گونه‌های برجسته و زیبا داشته باشید

با استفاده از یک رژگونه هلویی، بژ یا قهوه‌ای ملایم گونه‌های خود را برجسته کنید. ترجیحا از رژگونه براق، اکلیلی و پررنگ استفاده نکنید تا چهره‌تان ساده‌تر و شیک باشد.

گام پنجم: رژ لب را هوشمندانه انتخاب کنید

بهترین رنگ رژ لب برای آرایش روز، رژ لب کالباسی، کرم، بژ، قهوه‌ای ملایم و صورتی است. اگر دوست دارید چهره‌تان خیلی ساده نباشد از رژ لب قرمز یا صورتی پررنگ استفاده کنید.

مدل آرایش لایت

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها