پنج راز زیبایی تیلور سوئیفت
تحریریه تولینک

در سال 2008 میلادی، عکس‌های تیلور سوئیفت که ترانه‌سرا و خواننده‌ی اهل آمریکا است به عنوان یک خواننده‌ی جوان سبک کانتری منتشر شد، اما در سال 2014 میلادی، او به یک خواننده‌ی مشهور پاپ تبدیل شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. استایل خاص و منحصربه‌‌فرد او در لباس‌های زیبا و همچنین آرایش صورت جذابش، نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد. پس با ما همراه باشید تا از رازهای زیبایی این خواننده‌ی جوان باخبر شوید.

 • تیلور در کلاس‌های مدرسه حاضر نمی‌‍شد، زیرا موهایش فر بود! پس از گذشت مدتی، این احساس بد از بین رفت، چون او یاد گرفت که موهایش را با اتو صاف کند و به مرور به سادگی و زیبایی طبیعی رو آورد و با فر بودن آن‌ها کنار آمد. او می‌گوید: "بهتر است موهایم را به حالت طبیعی خودشان رها کنم و مدام آن‌ها را صاف نکنم."
 • سه نکته‌ی مهم در سبک آرایش او از این قرار است: سایه‌ی قهوه‌ای، مژه‌های پرپشت و پوست روشن.

  تیلور سوئیفت

 • تییلور به شدت با آبرسانی و در مواقع ضروری، انجام پاک‌سازی پوست موافق است. اما این خواننده معمولا عادت به شستن آرایش خود ندارد و به صورت جدی این کار را انجام نمی‌دهد، زیرا اکثر هنرمندان، به‌ویژه تیلور تمایلی ندارند که بدون‌ آرایش از آن‌ها عکسی گرفته شود.
 • کرمی که او همیشه برای مراقبت از پوستش استفاده می‌کند، کرم مرطوب کننده  است. او هر شب قبل از خواب این کرم را به پوست خود می‌زند و صبح قبل از آرایش هم از آن استفاده می‌کند. این تکنیک به مراتب از مراقبت‌های پوست در طول روز کاربردی‌تر است، برای همین است که پوست صورت او همیشه بی‌عیب و نقص است.

  تیلور سوئیفت

 • تیلور می‌گوید: "من رژلب قرمز را می‌پرستم." و این جمله کاملا در مورد او پذیرفته می‌شود، چرا که در اکثر مواقع رژلب قرمز دارد. اما بعضی اوقات خودش هم در ایجاد تغییر در آرایش صورتش تنبلی می‌کند و همان رژ قرمز را انتخاب می‌کند.

  تیلور سوئیفت

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها