چگونه از پد تخم مرغی آرایش استفاده کنیم؟
تحریریه تولینک

محصولات آرایشی تازه که به شما امکان آرایشی سریع تر، آسان‌تر و... را به شما می‌دهند، هر روز به بازار می‌آیند. پد تخم مرغی، یکی از جدیدترین محصولات آرایشی است که ابزاری مناسب برای زیرسازی آرایش است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند که کرم پودر را آسان‌تر از همیشه به طور یکنواخت روی سطح پوست خود پخش کنید. 

چرا این پدهای کوچک اسفنجی بی‌نظیر هستند؟ به‌دلیل این‌که اگر قبل از استفاده آن را مرطوب کنید، پوست شما را آب‌رسانی می‌کند. این پدها برای پوست‌های حساس، ملتهب و مستعد جوش و لک بسیار مناسب بوده زیرا جنس اسفنج این پد بسیار نرم و لطیف است، پوست را تحریک نمی‌کند و به هیچ عنوان تکه تکه نمی‌شود.

استفاده از این پدها بسیار آسان است:

  1. پد تخم مرغی را خیس کرده و با دست فشار دهید تا آب اضافی آن خارج شود. به یاد داشته ‌باشید، شما پدی می‌خواهید که مرطوب باشد نه خیس!
  2. کرم پودر را پشت دست خود یا روی سطح صافی بمالید و سپس برآمدگی انتهایی پد را داخل کرم پودر فرو کنید.
  3. پد آغشته به کرم پودر را به صورت ضربه‌ای به تمام نقاط صورت بزنید و صورت را از نقاط کرم پودری پر کنید. لازم نیست به پوست ضربه‌های شدیدی بزنید، پد این کار را برای شما انجام می‌دهد!
  4. برای نقاط تیره‌ی پوست از کانسیلر استفاده کرده و با ضربات آهسته‌ی انگشت آن را روی پوست بمالید. برای مخلوط کردن کانسیلر با کرم پودر، از نوک تیز پد استفاده کنید.
  5. قسمت انتهایی پد را در تثبیت‌کننده آرایش بزنید و روی صورت بمالید تا زیرسازی پوست را تثبیت کند.
  6. پس از هربار استفاده پد و قلم مو را با مواد ضدعفونی و تمیزکننده پاک کنید.

    پد تخم‌مرغی

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها