۴ راه موثر برای داشتن شخصیتی جذاب
تحریریه تولینک

کائنات انرژی را از شما دریافت کرده و به همان شکل به شما پس می‌دهند. هرچه این انرژی مثبت‌تر باشد، زندگی‌ بهتری در انتظار شماست. کسانی که با خودشان در صلح بیشتری هستند، انرژی مثبت تری ساطع می‌کنند که به همان میزان از طرف دیگر انسان‌ها جذب می‌شود. پس اصلی‌‌ترین راه جذاب بودن برای دیگران، در صلح بودن و علاقه به خودمان است. اما چه چیزهایی‌ در علاقه به خود موثر هستند؟ 

  • به خودتان سخت نگیرید.

هیچ انسانی‌ کامل نیست. سعی‌ نکنید بی‌نقص باشید یا خودتان را پیش دیگران این گونه جلو دهید. با کاستی‌های شخصیت خود کنار بیایید و نقص‌هایتان را بشناسید. قبول کنید که نقاط ضعفی دارید و وقتی‌ انتقاد می‌شنوید، رویکردی مثبت و پذیرا داشته باشید. قبل از هرکسی خودتان منتقد اعمال منفیتان باشید.

  • درست و غلط‌های خودتان را داشته باشید.

اعمال و رفتارتان را با قضاوت دیگران تغییر ندهید و همیشه مسیر درست را خودتان تشخیص دهید. در هر کاری به دنبال تایید از سوی افراد نباشید و شخصیت مستقل و قابل اتکای خودتان را شکل دهید. 

  • تنها برای خودتان زندگی‌ کنید.

امکان ندارد که بتوانیم همه را از خود راضی‌ نگاه داریم. دیدگاه‌های افراد بسیار متفاوت است، و نباید به خاطر رضایت دیگران مسیر خود را تعیین یا منحرف کنیم. اگر شما برای خوشحالی خودتان قدم بردارید، انرژی‌ که به دیگران می‌دهید، سبب رضایت و جذب آنها به شما خواهد شد.

  • مثبت اندیش باشید و از خودتان به خوبی مراقبت کنید.

اشخاصی که  به زندگی‌ دیدگاه‌های مثبتی دارند و همیشه نیمه پر لیوان را می‌بینند، شخصیت‌های بسیار جذّابی هستند، چراکه هرکسی از بودن در کنار آنها انرژی مثبت دریافت می‌کند و به زندگی‌ امیدوار می‌شود. به جسم و روحتان اهمیت دهید و آنها را همچون امانتی گران بها بپرستید و از آنها مراقبت کنید.

 

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها