لیفت بازو به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

راهکاری برای کوچک کردن و رفع افتادگی بازو
تحریریه تولینک

بازوی خوش‌فرم و محکم، یکی از ملاک‌های تعیین خوش‌اندامی در بانوان است. متاسفانه کاهش و افزایش سن، بر روی پوست، از جمله بازو تاثیر به‌سزایی دارد و باعث افتادگی و چروک شدن پوست بازو‌ها می‌شود. عمل براکیوپلاستی راه حل موثری برای درمان این مشکل است.

جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی) چیست؟

جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی) عمل جراحی برای از بین بردن چربی‌های اضافه از بازو و فرم دادن به عضلات و اصلاح پوست بازو است. این عمل باعث کاهش علائم پیری یا کاهش وزن در بازوها می‌شود. براکیوپلاستی همراه با عمل لیپوساکشن چربی‌های اضافی را حذف و بازوها را خوش فرم و سفت می‌کند.

عمل جراحی زیبایی بازو مناسب چه کسانی است؟

این عمل مناسب خانم‌ها و آقایانی است که پوست بازوی آنها دچار افتادگی(اصطلاحا بال خفاشی) شده‌است و ظاهر نامطلوبی دارد. این حالت در نتیجه‌ی کاهش وزن شدید پیش می‌‌آید، اما گاهی افتادگی پوست بازوها به دلیل پیری و از دست رفتن انعطاف‌پذیری پوست است. عمل لیپوساکشن چربی‌های اضافه‌ای که در زیر پوست بازو انباشته شده است را برطرف می‌کند، اما تأثیری بر افتادگی پوست نخواهد داشت. بنابراین پس از کوچک شدن بازو با استفاده از ورزش، رژیم غذایی یا لیپوساکشن می‌توانید عمل زیبایی بازو را انجام دهید.

جراحی براکیوپلاستی چگونه انجام می‌شود؟

براکیوپلاستی با ایجاد برش‌هایی حد فاصل زیر بغل تا آرنج و با حذف پوست و چربی‌های زائد این ناحیه انجام می‌شود. شکل بر‌ش‌هایی که برای براکیوپلاستی در بازوی شما ایجاد می‌شود، به میزان پوست اضافه‌ای که باید برداشته شود بستگی دارد. بعضی مواقع، عمل لیفت بازو تنها با یک بریدگی کوچک در زیر بغل انجام می‌شود. با استفاده از ابزارهای اندوسکوپیک بافت‌های عمقی بازو و کشیده و اصلاح می‌شود. بعد از آن که شکل مورد نظر در پوست ایجاد شود، پوست اضافی بریده و زخم‌ها و بریدگی‌ها به وسیله‌ی بخیه‌های ریز بسته می‌شود.
برای افرادی که افتادگی پوست بازویشان بیشتر باشد، در پشت یا زیر ناحیه‌ی بازو (از زیر بغل تا آرنج) بریدگی ایجاد می‌شود. محل دقیق این بریدگی‌ها به شکل بازو و این‌که در چه حالتی کم‌تر نمایان است، بستگی دارد. بسیاری از افرادی که عمل لیپوساکشن انجام می‌دهند، به طور هم‌زمان با آن، عمل براکیوپلاستی را نیز برای فرم بهتر و زیبایی بیش‌تر اندام‌ها انجام می‌دهند.

لیفت بازو

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها