4 گام برای حفظ طولانی مدت آرایش
تحریریه تولینک

همه خانم‌هایی که برای ساعات طولانی خارج از منزل هستند به دنبال راه‌هایی هستند تا آرایششان برای مدت زمان طولانی حفظ شود و همیشه آراسته باشند. حفظ آرایش در مدت زمان طولانی، با رعایت نکات ساده و در عین حال مهم امکان‌پذیر است. با این ترفندها علاوه بر ماندگارتر شدن آراستگی، در مصرف لوازم آرایش نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

1- رژ لب ترکیبی استفاده کنید

گام اول ماندگاری آرایش، حفظ و دوام رژ لب است. ساده‌ترین و موثرترین راه برای این کار استفاده از دو رنگ رژ لب است. شما باید با یک رژ لب صورتی یا کالباسی تمام سطح لب را بپوشاید و سپس با رنگ مورد نظر خود روی آن سایه روشن ایجاد کنید. البته قبل از هر اقدامی نباید کشیدن خط لب را فراموش کنید.

رژ لب

2- گونه‌ها را برجسته کنید
با استفاده از رژ گونه استخوان گونه‌تان را برجسته کنید. استفاده از رژ گونه با دوام باعث می‌شود چهره شما خسته به نظر نیاید و آرایشتان تمیز و مرتب به نظر بیاید.

رژ گونه

3- خط چشم را از قلم نیندازید

اگر دیرتان شده و نمی‌توانید آرایش کنید فقط خط چشم بکشید. این کار علاوه بر این که خستگی را از چهره شما دور می‌کند، چهره شما را شاداب نشان می‌دهد. اگر از خط چشم ضد آب استفاده کنید، دوام و ماندگاری خط چشمتان افزایش می‌یابد و تا شب چهره معقول و مرتبی خواهید داشت.

خط چشم

4- همیشه پنکیک به همراه داشته باشید

برای این که چهره‌تان تمیز و مرتب باشد، همیشه پن کیک به همراه داشته باشید تا در مواقع نیاز به راحتی از آن استفاده کنید.

پنکیک

,

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها