نکاتی در مورد رایج‌ترین رنگ‌های لاک

این لاک‌ها مناسب همه است!
تحریریه تولینک

شاید برایتان پیش آمده که از انتخاب رنگ لاک پشیمان شده‌اید یا پس از استفاده از یک لاک مجبور شده‌اید آن را پاک کنید. توجه به رنگ لاک متناسب با رنگ پوست، فصل و شرایط مکانی که در آن حضور می‌یابید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مطلب، راهکارهایی برای انتخاب بهتر لاک و رایج‌ترین رنگ‌های لاک که تقریبا برای تمام طیف‌های رنگی مناسب است به شما پیشنهاد می‌شود. 

آبی
هنگام انتخاب لاک آبی باید نکاتی را در نظر داشت. برای ظاهری زیبا و متناسب با این رنگ ،بهتر است مدل ناخن شما بادامی شکل باشد؛ تا ظاهر کودکانه را از شما دور کند. آبی پر رنگ برای پوست‌های تیره‌تر مناسب‌ است. اگر پوست شما روشن است بهتر است رنگ آبی ملایم را انتخاب کنید.

لاک آبی

زرد

 لاک زرد خوشبختانه برای همه طیف‌های رنگی پوست مناسب است. نکته مهم در انتخاب این رنگ، توجه به موقعیت زمانی و فصل است. اوایل پاییز بهترین زمان استفاده از لاک زرد است.

لاک زرد

سبز

برای این که دستانتان شکل لاک‌پشت نشود، بهتر است رنگ سبز بیشتر متمایل به سبز کله‌غازی باشد یا سبز طبیعی. این لاک بیشتر برای بانوانی با پوست تیره مناسب‌ است؛ البته رنگ سبز ملایم با پوست روشن هماهنگ است.

لاک سبز

قرمز

این رنگ لاک، کلاسیک و محبوب و مناسب تمام رنگ‌های پوست است. طیف رنگی قرمز، از قرمز روشن گرفته تا زرشکی و قرمز تیره، بسته به سبک پوشش و زمان استفاده، یکی از مناسب‌ترین و محبوب‌ترین گزینه‌ها برای بانوان است.

لاک قرمز

رنگ طبیعی

برای انتخاب رنگ لاک، باید به ضرب‌المثل "هر نکته مکانی دارد!" توجه داشت. خوشبختانه لاک‌هایی با طیف رنگی طبیعی (از صورتی کم‌رنگ گرفته تا کرم کم‌رنگ) به شما این امکان را می‌دهد تا در مکان‌هایی که نمی‌توانید از لاک‌رنگی استفاده‌کنید، به سراغ آن‌ها بروید. خاصیت خنثی بودن این طیف رنگی، امکان استفاده آن برای همه بانوان را آسان می‌سازد.

لاک بژ

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها