نکات طلایی برای پوشش بهتر کرم پودر
تحریریه تولینک

پس از انتخاب کرم پودر مناسب با پوست خود، برای پوشش بهتر کرم پودر و ماندگاری آن، باید نکات مهمی را رعایت کنید. توجه به نکات زیر تاثیر مهمی در نحوه آرایش شما و زیباتر شدن چهره‌تان خواهد داشت.

  

 • قبل از استفاده از کرم پودر، پوست خود را با محلول مناسب پوستتان تمیز و آماده کنید. به عنوان مثال اگر پوست شما معمولی تا خشک است، می‌توانید با ژل یا سرم مرطوب کننده صورت خود را بشویید و بعد از آن از کرم پودر استفاده‌کنید.
  همچنین اگر پوست صورت شما چرب است، قبل از زیرسازی، با استفاده از تونر مناسب، صورت خود را بشویید.

  استفاده از کرم پودر

 • اگر صورت شما به علت چربی بیش از حد برّاق است، بهتر است پس از شست‌وشوی صورت با استفاده از محصولات جاذب چربی  صورت خود را ماساژ دهید و بعد از این مرحله به سراغ زیرسازی آرایش خود بروید. این کار به شما کمک می‌کند، چربی صورت خود را برای ساعاتی کنترل کنید.

  کنترل چربی پوست

 • برای این که پوشش زیرسازی طبیعی جلوه شود، بهتر از از مرکز صورت به سمت بالا (رستنگاه مو) و پایین (فک و چانه) پوشش‌دهی را شروع کنید. برای  استفاده از کرم پودر حتما از برس مخصوص استفاده کنید تا تاثیر بهتر و طبیعی‌تری مشاهده و در مصرف کرم پودر صرفه جویی کنید. با استفاده از  برس همچنین امکان پوشاندن چین و چروک در قسمت‌های گودتر صورت مانند اطراف چشم برای شما آسان‌تر می‌شود.

  برس کرم پودر

 • مطمئن باشیدکه تمام قسمت‌های صورت را پوشش می‌دهید! نقاطی که ممکن است هنگام پوشش جا بماند خط مو، پشت لب و اطراف چشم است. همچنین بهتر است پس از پوشش کل صورت، نتیجه را در نور طبیعی و با آینه بزرگ‌نما کننده بررسی کنید.

  استفاده درست از کرم پودر

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها