تونر اون

انتخاب تونر مناسب نوع پوست، زیبایی شما را تضمین می‌کند و به شما کمک می‌کند تا در راه سلامت پوست صورت خود گام بردارید. تونرها علاوه بر تنوع ساختاری، از لحاظ قیمت هم با هم تفاوت دارند. در این مطلب تونر اون را به شما معرفی می‌کنیم که علاوه بر کیفیت قابل قبول از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

تونر محافظت‌کننده اون

تونر ملایم اون، یک تونر پاک کننده فاقد روغن با اثرات بسیار مطلوب بر پوست است، که علاوه بر تمیز کردن و حفظ تعادل و حفاظت پوست شما دربرابر آسیب ها و عوامل خارجی، آن را بسیار نرم و شاداب کرده و به آن آرامش می بخشد.

وجود آب معدنی درمانی چشمه اون در این تونر، که بخش اعظم آن را تشکیل می دهد، موجب شده است این تونر اثرات درمانی زیادی به همراه داشته باشد، پوست را عمیقا آبرسانی کرده و از خشک شدن آن جلوگیری و التهاب آن را کم می‌کند. یکی دیگر از ترکیبات مهم این تونر، سیلیکات طبیعی است که به حفاظت پوست در برابر عوامل خشکی‌زای خارجی، کمک می‌کند و درنهایت پوست را نرم و مرطوب می‌کند.

روش مصرف

این محصول دوفاز بوده و قبل از استفاده لازم است به خوبی آن را تکان دهید تا مخلوط و یکدست شود؛ سپس به وسیله پد، تمام صورت را با این تونر پاک کنید.

قیمت

قیمت این محصول متوسط است.

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها