با جدیدترین مدل‌های کیف آشنا شوید

پیشنهاد طراحان برای کیف‌های پاییز-زمستان 95
تحریریه تولینک

کیف مهم‌ترین بخش پوشاک بانوان است و طبق نظر طراحان از کیف هر خانم می‌توانیم به میزان توجه او به مد سال، با خبر شویم. اگر قصد دارید در نیمه دوم امسال کیف بخرید، بهتر است این مطلب را بخوانید تا طبق نظر طراحان مطرح دنیای مد، دست به انتخاب بزنید.

1- کیف آویزدار

با آغاز فصل سرد، کیف‌های آویزدار، منگوله دار، زجیردار و همراه با یراق رایج می‌شوند. معمولا این قسمت آویزان از کیف با بخش‌های دیگر پوشاک هماهنگ است و به چهره شما ظاهری متفاوت می‌بخشد.

کیف منگوله‌دار

کیف آویزدار

2- کیف مدل کیسه‌ای

یکی از مدل‌های جدید کیف برای نیمه دوم امسال، کیف مدل کیسه‌ای است. این کیف‌ها از جنس چرم ساده، چرم طرح‌دار، پارچه رنگی و پارچه هستند و در اندازه‌های متفاوت ارائه شده‌اند. دسته کیف هم می‌تواند کوتاه یا بلند باشد.

کیف کیسه‌ای

3-کیف خزدار

نیمه دوم سال زمان مناسبی برای استفاده از محصولات خزدار است و کیف خزدار یکی از زیباترین مدل‌های کیف است. خوشبختانه در مجموعه پاییز زمستان امسال، این مدل کیف نیز دیده می‌شود. میزان به کار رفتن خز در کیف سلیقه‌ای است و می‌تواند تمام قسمت‌های کیف یا قسمتی از آن را پوشانده باشد.

کیف خزدار

4- کیف سایز کوچک

کیف سایز کوچک برای مدت زمان طولانی در لیست پیشنهادی طراحان بوده و پاییز-زمستان امسال نیز میان طرح‌های محبوب طراحان در کنار کیف‌های سایز بزرگ دیده می‌شود. مدل کیف می‌تواند ساده، طرح‌دار، کیسه‌ای و مدل‌های دیگر باشد. یکی از دلایلی که باعث محبوبیت این مدل کیف است، همه جایی بودن و راحتی استفاده از آن است. کیف کوچک هم مناسب مهمانی و مراسم رسمی است و هم کاربرد روزانه دارد.

کیف سایز کوچک

5- کیف با نقوش هندسی

طرح مستطیل، نیم‌دایره، بیضی، مربع و ذوزنقه در فرم اصلی کیف یکی از مدل‌های پیشنهای طراحان برای پاییز زمستان امسال است. این مدل خصوصا مدل مستطیلی، معمولا بی‌دسته یا با دسته خیلی کوتاه است. مدل نیم دایره آن معمولا با بند بلند همراه است؛ و ذوزنقه با دسته کوتاه محبوب‌ترین مدل امسال نزد طراحان است.

کیف سال

6- کیف دوشی

کیف با بند بلند که به آن دوشی می‌گویند برای هر مدل کیف مناسب است؛ و سایز آن به سلیقه و کاربرد شما بستگی دارد. یکی از ویژگی‌های این مدل راحتی است. شاید بتوان گفت محبوب‌ترین مدل‌ کیف امسال، این سبک است؛ چرا که در مجموعه جدید برندهایی چون شنل، ایف سن لوران، والنتینو، پرادا، کنزو، کلوئه، بربری، گوچی و... دیده می‌شود.

کیف شیک

7- کیف صندوقی

از مدل‌های تازه وارد دنیای مد می‌توان به کیف‌های صندوقی اشاره کرد.برای استفاده از این مدل کیف باید روحیه جسورانه و با اعتماد به نفس داشته باشید. کیف صندوقی معمولا برای مهمانی و قرارهای رسمی مناسب است و اندازه آن می‌تواند کوچک یا بزرگ باشد.

کیف لویی ویتون

8- کیف با نقوش حیوانات

کیف با نقوش حیوانات مانند ماری، پلنگی و کروکودیلی یکی از طرح‌های محبوب طراحان برای پاییز زمستان امسال است و در میان محصولات برندهایی چون جورجیو آرمانی، دلچه‌اندگابانا، ژیوانژی، بربری، لویی ویتون و... دیده می‌شود.

کیف چرم

کیف چرم

9- کیف فانتزی

در مجموعه پیشنهادی امسال طراحان کیف‌های فانتزی دیده می‌شود. این کیف‌ها گاهی از طرح خاصی مانند کتاب، تلفن و... الهام گرفته شده‌اند و گاهی با نقش و نگار خاصی مانند گلدوزی، نگین، گل‌میخ و... تزیین شده‌اند.

کیف گوچی

کیف گوچی

10- کوله پشتی

یکی از طرح‌های اسپرت و جوان‌پسند پاییز-زمستان 95، کوله پشتی چرم یا پارچه‌ای است. این مدل کیف گاهی ساده و گاهی همراه با المان‌های فانتزی یا هماهنگ با فصل مانند خز است؛ و در محصولات برندهای مطرحی چون لویی ویتون، مایکل کورس، ورساچه و... دیده می‌شود.

کوله پشتی

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها