پیشنهاد طراحان برای پاییز زمستان 95

جین امسال، جین همه سلیقه‌ها
تحریریه تولینک

شلوار جین محبوب‌ترین نوع شلوار است و برای هر سبک پوشش و هر رده سنی مناسب است. شلوار جین هم مناسب لباس روزمره و پوشش اسپرت است و هم مناسب برای قرارهای رسمی؛ و همین مسئله محبوبیت آن را افزایش می‌دهد. در این مطلب شلوار جین‌های پاییز-زمستان 95 که توسط طراحان به عنوان مد سال برگزیده شده‌اند را به شما معرفی می‌کنیم.

1- جین برش مردانه

این مدل شلوار برش مردانه دارد و فاق آن بلند است. سبک این شلوار راسته و تقریبا گشاد است که معمولا کمربند به آن رنگ و لعاب فانتزی می‌دهد و سادگی را از سبک پوشش شما دور می‌کند. در نیمه دوم سال، ست کردن جین برش مردانه همراه با نیم‌بوت کلاسیک، چهره منحصر به فردی از شما ارائه می‌دهد.

جین برش مردانه

2-شلوار جین پاره

این مدل شلوار در کلکسیون پاییز-زمستان 95 تمامی برندهای مطرح شلوار جین دیده می‌شود. هر برش و سبک شلوار جین مانند راسته، چسپان، برش مردانه، دم‌پا گشاد و... می‌تواند شامل پارگی باشد و حجم این پارگی‌ها متناسب با سلیقه، سن و کاربرد متفاوت باشد.

جین پاره

3- جین دم پا گشاد

این روزها طراحان دنیای مد، تمامی سلیقه‌ها را مد نظر دارند و این عامل تنوع مدل‌ها را زیاد می‌کند. جین دم پا گشاد یکی از مدل‌های کلاسیک شلوارجین است که این روزها دوباره به دنیای مد بازگشته‌اند و ترکیب آن با نیم‌بوت، یادآور مد دهه1970 میلادی است.

جین دم‌پا گشاد

4-جین ترکیبی

هر سال نگاه طراحان به طراحی خلاقانه‌تر و خاص‌تر می‌شود و نمونه آن را در جدیدترین طرح شلوار جین مشاهده کرد. این مدل، ترکیب دو رنگ و دو جنس متفاوت شلوار جین است. اگر شلوار جین از کار افتاده دارید، قسمتی از آن را به شلوار خود وصله کنید تا علاوه بر استفاده مجدد از آن و خلاقیت، هماهنگ با جریان مد، گامی برداشته‌باشید.

جین ترکیبی

5- جین گلدوزی شده

این مدل، جدیدترین و خاص‌ترین سبک شلوار جین است که توسط طراحان ارائه شده و در مجموعه پاییز- زمستان 95 ارائه شده‌است. طرح گلدوزی می‌تواند کلاسیک(گل‌دار) یا مدرن باشد و روی قسمت‌های متفاوت شلوار کار شود.

جین گلدوزی

6- جین چسبان

این مدل، برترین و محبوب‌ترین سبک شلوار جین در چند سال اخیر است و از مدل‌های پیشنهادی طراحان برای پاییز زمستان امسال نیزمحسوب می‌شود.

جین چسپان

7- جین گشاد

جین گشاد با سبک ساده و به دور از تزیین یکی از مدل‌های تازه‌وارد امسال است. قد شلوار می‌تواند از برمودا تا بلند متغیر و فاق آن بلند باشد. راحتی و سادگی از ویژگی‌های بارز این مدل است.

جین گشاد

8- جین کلاسیک

این مدل نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ است و عاری از هرگونه تزیین یا المان فانتزی است و مناسب کسانی که طرفدار سادگی هستند. برش جین کلاسیک ساده و فاق آن معمولا بلند است.

جین کلاسیک

9- سرهمی جین

سرهمی‌های جین دوباره به دنیای مد بازگشته‌اند و برای کسانی که دوست دارند متفاوت باشند، گزینه مناسبی هستند. پوشیدن یک سرهمی جین همراه با بافتنی یا بلوز گرم در پاییز زمستان امسال، چهره شما را جذاب و منحصر به فرد نشان می‌دهد.

سرهمی جین

10- جین برمودا

جین با قد برمودا در نیمه دوم امسال هم مانند نیمه اول، توسط طراحان به شما پیشنهاد می‌شود. جین برمودا همراه با بوت یا نیم‌بوت چهره متفاوت و جذابی از شما نشان می‌دهد.

جین برمودا

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها