ست‌های پیشنهادی برای جوراب شلواری

زمستانی گرم و رنگین
تحریریه تولینک

یکی از بخش‌های فرعی پوشاک بانوان، جوراب شلواری است که علاوه بر محافظت از پا در برابر سرما و پوشش بیشتر بدن، موجب افزایش جذابیت ظاهر می‌شود. جوراب شلواری در نیمه دوم سال معمولا به خاطر حفظ دمای بدن پوشیده می‌شود، اما می‌توان با کمی سلیقه و خلاقیت ظاهری منحصر به فرد ساخت.

جوراب شلواری به سه صورت وجود دارد؛ شیشه‌ای، معمولی و پشمی. هرکدام متناسب با کاربرد، سن و سال و در نهایت سلیقه انتخاب می‌شوند. یکی از نکاتی که هنگام انتخاب جوراب شلواری باید به آن توجه داشت، فصل است. نیمه دوم سال بهترین زمان برای پوشیدن جوراب شلواری ضخیم و پشمی است. از رنگ‌های پرکاربرد جوراب شلواری که طراحان برای پاییز و زمستان امسال به شما پیشنهاد می‌شود، می‌توان مشکی، زرشکی، طوسی، سبز یشمی و طرح‌دار را نام برد.

جوراب شلواری

جوراب شلواری مشکی

پرکاربردترین و رایج‌ترین نوع جوراب شلواری، جوراب شلواری مشکی است. جوراب شلواری مشکی کاربرد مجلسی و اسپرت دارد. شما می‌توانید با الهام گرفتن از ست‌های پیشنهادی زیر تیپ خود را متفاوت و منحصر به فرد کنید.

ست‌های پیشنهادی جوراب شلواری مشکی برای مهمانی رسمی

لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی زنانه

ست‌های پیشنهادی جوراب شلواری مشکی برای اسپرت‌پوشان

لباس زنانه

لباس زنانه

لباس زنانه

جوراب شلواری زرشکی

از زیباترین رنگ‌های جوراب شلواری رنگ زرشکی است که بیشتر مناسب جوراب شلواری ضخیم است. رنگ زرشکی همراه با لباس نه چندان رسمی و با کاربرد روزمره رنگ مناسب و منحصر به فردی است که ظاهر شما را رنگی و متناسب با پاییز می‌سازد.

ست‌های پیشنهادی برای جوراب شلواری زرشکی

لباس زنانه زمستانی

لباس زنانه زمستانی


لباس زنانه زمستانی

جوراب شلواری خاکستری

همان‌طور که می‌دانید رنگ خاکستری یا توسی از رنگ‌های پاییز و زمستان امسال است و برای جوراب شلواری گزینه بسیار مناسبی است. از رنگ‌های متناسب و هماهنگ با خاکستری می‌توان به صورتی، مشکی، سرمه‌ای یا جین و سفید اشاره کرد.

ست‌های پیشنهادی برای جوراب شلواری خاکستری

لباس زنانه شیک

لباس زنانه شیک

لباس زنانه شیک

جوراب شلواری نقش‌دار

جوراب شلواری با الهام از نقش و نقوش زمستانی مانند برف، طرح اسکاچ یا طرح بافت، انتخاب مناسبی برای پاییز و زمستان امسال است. این مدل جوراب شلواری برای کاربرد روزانه یا دورهمی‌های دوستانه همراه با پیراهن ساده و هماهنگ با رنگ جوراب، انتخابی مناسبی است.

جوراب شلواری طرح‌دار

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها