جدیدترین مدل‌های کوتاهی مو در پاییز-زمستان 95
تحریریه تولینک

مدل مو نقش مهمی در چهره و زیبایی صورت دارد. از مدل موی یک خانم می‌توان میزان توجه او به مد و زیبایی را دانست و حتی به سبک زندگی او پی برد؛ بنابراین نباید به مدل و برش مو کم توجه بود. نکته ضروری هنگام انتخاب یک مدل مو، فرم چهره، جنس و حجم مو و در نهایت سبک دلخواه و پیشنهاد آرایشگر است. در این مطلب جدیدترین مدل موهای پیشنهادی پاییز و زمستان امسال را معرفی می‌کنیم.

1-مدل موی کوتاه خطی

مدل موی خطی یکی از مدل‌های متداول امسال است؛ چتری صاف و خط‌دار است. این مدل مو کلاسیک است و باعث بارز به نظر رسیدن گوش و گردن می‌شود؛ بنابراین اگر صورت لاغر دارید این مدل مو گزینه مناسبی برای شما است. ویژگی این مدل مو، صاف و یکدست بودن است و اگر بخواهید این مدل مو را حفظ کنید، باید هر یک ماه ترمیم کنید. توجه داشته باشید اگر مدل موی شما مجعد است، این مدل مو به شما پیشنهاد نمی‌شود.

مدل موی زنانه کوتاه

2- مدل مو برای موهای مجعد

یکی از مشکلات موهای مجعد و حالت‌دار انتخاب مدل مناسب است. خوشبختانه امسال مدلی که پیشنهاد می‌شود، مدل موی ساده همراه با چتری کوتاه است. هایلایت و آمبره نیز روی این مدل مو گزینه بسیار مناسبی است.

مدل موی مجعد

3- مدل موی پسرانه

مدل موی کوتاه پسرانه مدلی مناسب برای خانم‌هایی است که موهای پرپشت دارند و نکته قابل توجه در این مدل مو برای امسال، نامرتبی و آشفتگی است. این مدل مو هم به خانم‌هایی که موی صاف دارند و هم به خانم‌هایی که موی مجعد دارند پیشنهاد می‌شود.

مدل موی  کوتاه پسرانه

مدل موی  کوتاه پسرانه

4- مدل موی کلاسیک

مدل موی صاف و تا زیر گوش همراه با چتری یک مدل موی کلاسیک و رایج قرن بیستم است که برای پاییز و زمستان امسال نیز پیشنهاد می‌شود. قد این مدل مو متوسط، و بهتر است صاف و یکدست باشد.

مدل موی زنانه کوتاه

5- چتری

یکی از مدل‌های رایج برای نیمه دوم امسال چتری است. هر مدل مو با هر اندازه می‌تواند چتری داشته باشد. مدل چتری پیشنهادی امسال چتری صاف و یکدست است که هم با موی صاف و هم با موی مجعد، تناسب دارد.

چتری

چتری

6- موی لایه لایه

همانظور که گفته شد، مدل موی آشفته یکی از مدل‌های رایج نیمه دوم امسال است؛ به همین دلیل موی لایه لایه برای هر اندازه مو مناسب و جذاب است. این مدل مو برای خانم‌هایی که موی نازک و کم حجم دارند نیز بسیار مناسب است؛ چون باعث پرپشت به نظر رسیدن مو می‌شود.

مدل موی لایه لایه

مدل موی لایه لایه

7- موی کوتاه

موی کوتاه به اندازه‌ای که کف سر نمایان باشد و به اصطلاح با نمره صفر ماشین مو، کوتاه شده باشد، یکی از مدل‌های پیشنهادی امسال است. این مدل مو مدرن و مناسب بانوان خاص و متفاوت است و شاید کم‌تر کسانی این مدل را دوست داشته‌باشند.

موی سر کوتاه

8- مدل موی فانتزی

این مدل مو غیر معمول و کمی غیر عادی است. در این مدل مو قسمت پشت سر بلند و قسمت جلوی سر کوتاه است و تفاوت آشکاری بین آن‌ها وجود دارد. این تفاوت به حدی است که گاهی رنگ دو قسمت با هم فرق دارد. این سبک از مو، برای خانم‌های مدرن و با سبک خاص، مناسب است.

مدل موی فانتزی

مدل موی فانتزی

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها