مدل‌های پالتو برای پاییز-زمستان 95

پالتوهایی برای دو نفر
تحریریه تولینک

یکی از مهم‌ترین بخش‌های پوشاک بانوان در فصل زمستان پالتو یا کت است. نباید فراموش کرد امروزه تنها نقش گرمایی و محافظت از بدن در برابر سرمای پالتو ملاک نیست و زیبایی و به روز بودن آن هم مورد توجه است؛  طراحان در آغاز فصل سرد، مجموعه جدیدی از طراحی‌ها را ارائه می‌دهند. در این مطلب می‌توانید با جدیدترین مدل‌های پالتو پاییز-زمستان 95 آشنا شوید.

1-پالتوی پشمی

پالتو از جنس پشم همراه با بندینک چوبی به جای دکمه یا زیپ، یکی از مدل‌های محبوب برای زمستان امسال است. بر خلاف گذشته قد این مدل پالتو چندان بلند نیست و در اندازه‌های مختلف ارائه شده است. بعضی طراحان با ابتکار خود در برش‌های پالتو تغییراتی ایجاد کرده‌اند و آن را فانتزی‌تر کرده‌اند. پالتوی پشمی میان محصولات برندهایی مثل پولو، بربری، دِرِک لام و... دیده می‌شود.

پالتوی زنانه

پالتوی زنانه

2- پالتوی بدون آستین

ترکیب یک پالتوی بدون آستین همراه با بلوز پشمی سبک پوشش شما را متفاوت می‌کند و موجب تنوع در ظاهر شما می‌شود. جدیدترین و خاص‌ترین مدل این پالتو، مدل شنلی است. یکی از مدل‌های متفاوت پالتوی بدون آستین، پالتوی تمام خز است که معمولا در رنگ‌های روشن مانند خاکی، صورتی و کرم ارائه شده‌است.

پالتوی زنانه شیک

پالتوی زنانه فانتزی

3- پالتوی سایز بزرگ

این سبک از پوشاک روحیه جسورانه می‌طلبد و به دو گروه از خانم‌ها پیشنهاد می‌شود. کسانی که مدرن پوش هستند و کسانی که اضافه وزن دارند؛ زیرا پوشیدن پالتو بزرگ‌تر از سایز طبیعی‌تان باعث می‌شود متفاوت و خاص باشید و لاغرتر و ریز نقش‌تر به نظر برسید. نیناریچی، والنتینو، مارک جکوبز، دلچه‌اندگابانا، ویکتوریا بکهام نمونه‌های متفاوت و خلاقانه‌ی پالتوی سایز بزرگ ارائه کرده‌اند.

پالتوی سایز بزرگ

4- پالتوی خزدار

یکی از محبوب‌ترین مدل‌های پالتو در تمام دوران، پالتوی خزدار است. این سبک از پالتو امسال هم توسط طراحان پیشنهاد شده‌اند. خز می‌تواند روی یقه، آستین یا جیب کار شود و رنگ آن همرنگ یا متضاد زمینه پالتو باشد.

پالتوی خزدار

5- پالتوی پوست

پالتوی تمام خز یا از جنس پوست حیوانات یکی از مدل‌های پیشنهادی امسال طراحان است. این مدل پالتو چندان به مذاق طرفداران محیط زیست خوش نمی‌آید و اگر دوست دارید این سبک از پوشاک را تجربه کنید، بهتر است به مدل‌های مصنوعی آن توجه کنید. پالتوی تمام خز سبک کلاسیک پالتوست که مناسب مهمانی یا مجالس رسمی است و در مجموعه محصولات زمستانی برندهای مطرحی چون کلوئه، بربری، مکث مارا و... دیده می‌شود. نکته حائز اهمیت در مورد پالتوی تمام خز، توجه به رنگ‌های مختلف مانند زرشکی، سبز، آبی و... یا نقش‌دار توسط طراحان در زمستان امسال است.

پالتوی زنانه شیک

پالتو پوست

6- پالتوی فانتزی

استفاده از المان‌های فانتزی در طراحی پالتو، یکی از مدل‌های مورد توجه طراحان برای زمستان امسال است. استفاده از گل برجسته، گلدوزی، نقش و نگار برجسته و...در طراحی پالتو علاوه بر حس زیبایی، باعث منحصر به فرد شدن سبک ظاهری شما می‌شود.

پالتو زنانه شیک

رنگ‌ها و طرح‌های پالتو

اگر طرفدار پوشش رنگی یا نقش دار هستید، باید به رنگ‌های مد امسال در انتخاب پالتو توجه کنید. پالتو با نقوش حیوانات(پلنگی، گورخری و...)، چهارخانه و گل‌دار نیز از مدل‌های پیشنهادی امسال طراحان هستند.

پالتو زنانه فانتزی

پالتوی پلنگی

پالتوی چهارخانه

و ست‌های خاص

طراحان مد برای زمستان امسال به طرفداران پوشاک متفاوت و خاص پیشنهاد می‌کنند با پوشیدن پالتوی دقیقا همرنگ با کیف یا بلوز و هم‌جنس با دامن و دیگر قسمت‌های پوشاک چهره خود را منحصر به فرد سازند و همگام با مد امسال پیش بروند.

پالتوی زنانه خاص

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها