معرفی مدل‌های بافتنی پاییز-زمستان 95

بافتنی، نوستالژی زمستانی
تحریریه تولینک

بافتنی مناسب‌ترین و رایج‌ترین بخش از پوشاک زمستانی است که علاوه بر ایجاد گرما، برای شما ظاهری زیبا به ارمغان می‌آورد و یادآور خاطرات خوش کودکی است؛ چرا که سابقه طولانی در دنیای پوشاک دارد. این روزها و با گسترش مد، بافتنی دیگر تنها به مدل‌های دست بافت محدود نمی‌شود و در میان محصولات زمستانی تمام برندهای تولید پوشاک، دیده می‌شود. در این مطلب بافتنی‌های پیشنهادی طراحان برای پاییز-زمستان 95 را به شما معرفی می‌کنیم.

1- بافتنی بلند

بافتنی بلند یکی از مدل‌های بافتنی است که علاوه بر ایجاد زیبایی موجب گرم شدن بیشتر بدن در فصل سرد می‌شوند.  بافتنی پیشنهادی طراحان برای پاییز زمستان امسال، معمولا بلند، یقه گرد و بدون آستین است و همراه با شلوار چسپان یا دامن پوشیده می‌شود.

بافتنی زنانه

2-بافت نقش‌دار

بافتنی با طرح گره، بافت نقشدار  از مدل‌های رایج بافتنی است که زمستان امسال نیز در میان پیشنهاد طراحان دیده می‌شود. این مدل بافتنی با رنگ کرم و یقه اسکی همراه با شلوار جین ست پیشنهادی طراحان مد به شما است.

بافتنی جدید

بافت نقش‌دار

3- بافت زیپ‌دار

در میان طرح‌های پیشنهادی امسال، بافتنی زیپ‌دار یا دکمه‌دار دیده می‌شود. این مدل بافتنی کلاسیک و ساده است و برای این که با مدل‌های قبلی آن تفاوت داشته باشد، تغییراتی در یقه، آستین و مدل‌های دکمه آن ایجاد کرده‌اند.

بافتنی دکمه‌دار

بافتنی زنانه

4- بافتنی مدرن

بافتنی مدرن سبکی از پوشاک منحصر به فرد و متفاوت است و معمولا برش‌های متفاوت و خاص دارد یا همراه با المان‌های فانتزی متفاوت، تزیین شده‌است. بافتنی‌های مدرن انواع مختلفی دارد:

بافتنی با برش متفاوت

بافتنی فانتزی

بافتنی سایز بزرگ

بافتنی شیک

بافتنی آستین فانتزی

بافتنی فانتزی

5- بافتنی کوتاه

امسال در مجموعه پیشنهادی طراحان بافتنی کوتاه همراه با آستین بلند دیده می‌شود. این مدل بافتنی مناسب خانم‌های خوش اندام است و همراه با شلوار جین کلاسیک، چهره نحصر به فردی از شما ارائه می‌دهد.

بافتنی کوتاه

 

 

 

,

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها