دامن‌های پیشنهادی نیمه دوم سال 95

دامن‌، سبک کلاسیک خوش‌پوشی
تحریریه تولینک

دامن بخشی از پوشاک بانوان است که مناسب مهمانی‌های رسمی و دور همی‌های دوستانه است و به ظاهر شما چهره‌ای جذاب و منحصر به فرد می‌بخشد. دامن مناسب پاییز و زمستان معمولا با دامن‌های نیمه اول از نظر جنس، قد و رنگ تفاوت دارند. در این مطلب 10 دامن پیشنهادی طراحان را به شما معرفی می‌کنیم تا پاییز و زمستان امسال خوش‌پوش‌تر شوید.

1- دامن لنگی

در میان محصولات پاییز-زمستان امسال برندهای نام‌دار دنیای مد، مدل‌های فراوانی از دامن لنگی دیده می‌شود. قد این مدل دامن به سلیقه، سبک پوشش، سن و فرم اندام شما بستگی دارد و می‌تواند کوتاه یا بلند باشد.

دامن لنگی

دامن لنگی

2- دامن پلیسه

محبوب‌ترین و زیباترین مدل دامن‌های امسال، دامن پلیسه است و این سبک از دامن در نیمه دوم سال هم به شما پیشنهاد می‌شود. بهترین اندازه برای دامن پلیسه، تا زانو است. نقره‌ای، طلایی و مشکی براق، رایج‌ترین و پرطرفدارترین رنگ این دامن برای پاییز-زمستان 95 است.

دامن پلیسه

3- دامن فاق بلند

گویا طراحان در مدل‌های پیشنهادی خود به مدل‌های قدیمی‌تر توجه نشان داده‌اند. این مدل دامن بسیار کلاسیک است و در کشیده‌تر نشان دادن اندام شما نقش مهمی ایفا می‌کند. ترکیب این مدل دامن با یک شومیز ساده به ظاهر شما زیبایی و جذابیت می‌بخشد. اگر دامن فاق بلند قدیمی دارید و تا امروز از آن استفاده نکرده‌اید، حالا زمان استفاده از آن فرا رسیده‌است.

دامن زنانه

4- دامن تنگ

دامن تنگ که در زبان خارجی به آن مدل مدادی (Pencil skirt) می‌گویند، یکی از مدل‌های محبوب طراحان برای پاییز زمستان 95 است. جنس این دامن معمولا از پارچه‌ی کشی است و ترکیب آن با یک بلوز یقه اسکی چهره شما را منحصر به فرد می‌کند.

دامن تنگ

5- دامن کوتاه

با وجود این که هوا در نیمه دوم سال سرد می‌شود، طراحان به دامن کوتاه همچنان علاقه نشان می‌دهند و پوشیدن آن را به شما توصیه می‌کنند. ترکیب دامن کوتاه با بوت بلند و جوراب شلواری، زمستان شما را جذاب‌تر و رنگین‌تر می‌کند.

دامن کوتاه

6- دامن چاک‌دار

تمام مدل‌های دامن می‌توانند چاک داشته باشند. چاک گاهی کنار و گاهی روی دامن است و می‌تواند روی دامن بلند یا متوسط باشد.

دامن زنانه

7- دامن گلدوزی

در تمام طرح‌های ارائه شده پوشاک پاییز-زمستان امسال، گلدوزی رنگی دیده می‌شود و دامن هم از این قاعده مستثنی نیست. دامن با هر سبک و مدلی می‌تواند با گلدوزی تزیین شده باشد.

دامن زنانه شیک

8- دامن از کمر گشاد

یکی از مدل‌های زیبا و در عین حال راحت دامن، مدل از کمر گشاد است. اگر اضافه وزن دارید می‌توانید با خیال راحت این دامن را بپوشید، چرا که علاوه بر راحتی، می‌توانید اندام خود را زیباتر نشان دهید. این مدل دامن می‌تواند کوتاه یا بلند باشد.

دامن زنانه

9- دامن چرم

دامن با پارچه چرم یکی از محبوب‌ترین مدل‌های پاییز و زمستان است و امسال هم در طراحی طراحان دیده می‌شود. قد این سبک دامن معمولا بلند نیست و رنگ آن مشکی است.

دامن چرم

10- دامن پشمی

مناسب‌ترین سبک دامن برای پاییز و زمستان دامن پشمی با قد بلند است که طراحان امسال نیز آن را به علاقه‌مندان سبک دامن پیشنهاد می‌کنند.

دامن زمستانی

مقاله های مرتبط

متن دیدگاه

دیدگاه ها